III miejsce dla Dawida Wawro i Mateusza Wawro

II miejsce dla drużyny koszykarek z NG Handzlówka
5.11.2015r.

I miejsce dla drużyny koszykarek z NG Handzlówka
w Piłce Koszykowej Dziewcząt
7.10.2015r.

W dniu 7 października 2015 roku na boiskach Miejskiego Ośrodka Sporu i Rekreacji w Łańcucie odbyły się Gminne Mistrzostwa w Koszykówce Dziewcząt i Chłopców.  Zarówno w kategorii  dziewcząt jak i chłopców  Niepubliczne Gimnazjum w  Handzlówce zajęło

5.PG Sonina

Ciekawostką jest zapewne fakt, że dziewczęta w 4 spotkaniach zdobyły  72pkt  tracąc zaledwie 3  ( Handzlówka – Kosina 18:0, Handzlówka – Sonina 20:0, Handzlówka – Albigowa 16:2, Handzlówka – Wysoka 18:1)

Wyniki turnieju chłopców

2.PG Wysoka

3.PG Głuchów

4.PG Sonina

Najskuteczniejszą zawodniczką turnieju została  Agnieszka Kolek (NG Handzlówka), najlepszą zawodniczką turnieju Karolina Świątek (NG Handzlówka), najlepszym zawodnikiem Arkadiusz Gorlach (NG Handzlówka).

Brązowy medal dla Dawida Wawro
w Powiatowych Biegach Przełajowych, które odbyły się na Stadionie Stali Łańcut

W dniu 2 października 2015r. na Stadionie Stali Łańcut w Łańcucie odbyły się Powiatowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców. Nasze Gimnazjum reprezentowali Diana Musz, Agnieszka Kolek, Dawid Wawro i Arkadiusz Gorlach.

Sukcesem swoje zawody zakończyli chłopcy, Dawid Wawro w swojej kategorii  zdobył brązowy medal mistrzostw,  a  Arkadiusz Gorlach uplasował się na dobrym 8 miejscu w licznej stawce zawodników.